دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از مجموعه دانشگاه ‌های وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری است که در سال ۱۳۷۱برای بالابردن سطح مهارت برای دو گروه شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و همچنین فرغ التحصیلان مراکز آموزشی و فنی و حرفه ای تاسیس شد. در ادامه به کلیه امور مربوط به این دانشگاه اعم از انتخاب رشته علمی کاربردی و ثبت آن و … خواهیم پرداخت

انتخاب رشته علمی کاربردی

الو سلام مشاور : 9099071892

دانشگاه علمی کاربردی

 این دانشگاه با استفاده از منابع مادی و نیروی انسانی دستگاه های اجرایی دوره های علمی کاربردی را در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می کند.

دپارتمان علمی کاربردی الو سلام مشاور

کافیست از تلفن ثابت با شماره 09226992310 تماس بگیرید، ما در دپارتمان تخصصی پیام نور الو سلام مشاور پاسخگوی تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه علمی کاربردی , شرایط ثبت نام  و مشاوره انتخاب رشته علمی کاربردی محل تحصیلی مناسب با شرایط شما هستیم.

مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته علمی کاربردی

همواره تلاش داشته ایم تا برترین و با حوصله ترین مشاوران درسی و تحصیلی را به خدمت بگیریم . مشاوران ما در دپارتمان آزمون علمی کاربردی الو سلام مشاور بعد از سنجش کلیه شرایط شما سعی در ارائه بهترین انتخاب های ممکن برای انتخاب رشته علمی کاربردی خواهند داشت.

خدمات الو سلام مشاور در حوزه علمی کاربردی

مشاوره انتخاب رشته علمی کاربردی و معرفی رشته های علمی کاربردی , انتخاب رشته اینترنی و ثبت نام علمی کاربردی   , انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی  ,معرفی واحدهای علمی کاربردی نزدیک شما ,معرفی واحدهای علمی کاربردی که رشته مد نظر شما را دارند ,زمان ثبت نام و انتخاب رشته علمی کاربردی

کاردانی علمی کاربردی

الو سلام مشاور : دانشگاه علمی کاربردی همه ساله در دو نوبت مهر و بهمن در مقطع کاردانی علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. داوطلبان می توانند بدون توجه به اینکه چند سال از زمان دریافت دیپلم آنها گذشته است در زمان مقرر در مقطع کاردانی علمی کاربردی ثبت نام کرده و در رشته مورد علاقه شان ادامه تحصیل دهند.

کارشناسی علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته هر ساله در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه ثبت نام می کند. رشته های متنوع کارشناسی علمی کاربردی به واطلبان این امکان را میدهد که در صورتی که از رشته کاردانی خود ناراضی بوده اند در این مقطع تغییر رشته داده و در رشته ی دلخواه به ادامه تحصیل بپردازند.

سامانه سجاد

سامانه ی سجاد مخفف سامانه جامع آموزش دانشگاه علمی کاربردی به صورت هم زمان برای دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی و اساتید آن دانشگاه طراحی شده است. اساتید و دانشجویان علمی کاربردی می توانند با دریافت نام کاربری سامانه سجاد و رمز ورود به سامانه کارهای مختلف آموزشی خود را انجام دهند.

.

خدماتی که سامانه‌ ی سجاد به دانشجویان علمی کاربردی می‌ دهد:

دانشجویان کاردانی، کارشناسی و دکتری علمی کاردبردی می توانند با دریافت نام کاربری سامانه سجاد و رمز ورود به سامانه کارهای مختلف آموزشی خود شامل موراد زیر را انجام دهند:

• ثبت نام علمی کاربردی
• انتخاب واحد علمی کاربردی
• حذف و اضافه واحد در دانشگاه علمی کاربردی
• اعتراض به نمرات
• پیگیری نامه های اداری و آموزشی
• دریافت اطلاعیه های آموزشی و ….

خدماتی که سامانه‌ ی سجاد به اساتید علمی کاربردی می‌ دهد:

بسیاری در اطراف خود این سوال را شنیده ایم که چطور می توان استاد دانشگاه علمی کاربردی شد؟
سامانه سجاد این امکان را برای اساتید فراهم می کند که با وارد شدن به این سامانه و وارد کردن اطلاعات خود فرم درخواست تدریس را به راحتی پر کرده و به صورت رسمی درخواست خود را ثبت کنند.

ورود به سامانه سجاد:

برای دسترسی به سایت سجاد یا ورود به سایت سجاد هم دانشجویان علمی کاربردی و هم اساتید متقاضی تدریس می توانند به آدرس https://edu.uast.ac.ir/ مراجعه کنند. در این سایت با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبوری که از دانشگاه علمی کاربردی دریافت کرده اند می توانند به همه خدماتی که سامانه سجاد به دانشجویان و اساتید علمی ارائه می دهد دسترسی پیدا کنند.

دانشگاه سجاد چیست؟

در واقع دانشگاهی به نام دانشگاه سجاد وجود ندارد و داوطلبان و دانشجویان به اشتباه سامانه سجاد علمی کاربردی را با توجه به اینکه درگاه تمام علمیاتی آموزشی دانشجویان می باشند با دانشگاه سجاد اشتباه می گیرند.
سایت دانشگاه علمی کاربردی
هر یک از واحدهای دانشگاه علمی کاربردی برای خود وبسایت جداگانه ای دارند اما اطلاعات عمومی و اخبار روز دانشگاه جامع علمی کاربردی در وبسایت http://www.uast.ac.ir/ در دسترس دانشجویان و اساتید می باشد.

دوره‌ های بدون کنکور علمی کاربردی:

دانشگاه علمی کاربردی با هدف افزایش امکان تحصیل برای اقشار مختلف از سال 1371 دوره های بدون کنکور علمی کاربردی را در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می کند. با توجه به پیچیدگی هایی که قبول شدن در کنکور دارد و سختی مطالعه برای کنکور مخصوصا برای شاغلین دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می تواند راه بسیار مناسبی برای تحصیل علاقه مندان باشد.

رشته‌ های دانشگاه علمی کاربردی:

رشته های دانشگاه علمی کاربردی از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشند که خود این تنوع باعث میشود امکان تحصیل در دوره های کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای داوطلبان بسیار زیادی با شرایط متفاوت را فراهم می کند. لیست کامل رشته های دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن از طریق اطلاعیه ای در سایت سنجش اعلام می شود و داوطلبان می توانند رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند و در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند در رشته مورد نظر ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهند.

مشاوره ثبت‌ نام علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در زمان های مختلف صورت می گیرد.ما در الو سلام مشاور آماده کمک به شما هستیم در راستای بهترین انتخاب رشته

ثبت‌ نام کاردانی علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی کاردانی در شهریور ماه و آذر ماه (برای برخی از رشته های کاردانی) از طریق سایت سنجش صورت می گیرد. در ماه های مذکور دفترچه های ثبت نام کاردانی علمی کاربردی اصولا در نیمه اول شهریور ماه روی سایت سنجش قرار می گیرد و داوطلبان کاردانی علمی کاربردی می توانند از طریق سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت‌ نام کارشناسی علمی کاربردی:

همانند مقطع کاردانی ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی هم در شهریور و آذر همه ساله از طریق وبسایت سازمان سنجش صورت می پذیرد. ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی برای کاربرانی ممکن است که مدرک کاردانی را پیشتر دریافت کرده اند.

 انتخاب رشته علمی کاربردی

متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی دو مقاطع مختلف می توانند در دو دوره مهر و بهمن به انتخاب رشته بپردازند.

انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی:

برای انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حتی بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی میتوانید لیست رشته های مجاز را از سایت سنجش استخراج کرده و در رشته مورد علاقه تان ثبت نام نموده و ادامه تحصیل دهید.

انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی:

انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی برای داوطلبانی که مدرک کاردانی را دارند ممکن می باشد. فرایند انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی نیز مانند دوره کاردانی بوده و نکته مهم این است که داوطلبان بداند از کدام مدرک کاردانی مجاز به ثبت نام در کدام رشته کارشناسی هستند.

خدمات الو سلام مشاور در حوزه علمی کاربردی

     1. معرفی رشته های علمی کاربردی

     1. مشاوره انتخاب رشته علمی کاربردی

     1. انتخاب رشته اینترنی و ثبت نام علمی کاربردی 

     1. انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی

     1. معرفی واحدهای علمی کاربردی نزدیک شما

     1. معرفی واحدهای علمی کاربردی که رشته مد نظر شما را دارند

     1. زمان ثبت نام علمی کاربردی

     1. زمان انتخاب رشته علمی کاربردی

پاسخگویی به سئوالات علمی کاربردی

کافیست با این دو شماره تماس بگیرید، ما در الو سلام مشاور پاسخگوی تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه علمی کاربردی هستیم. 

مشاوره درسی

ریز و درشت‌ های ثبت‌ نام و انتخاب رشته علمی کاربردی
5 (100%) 1 vote